ako sa to celé začalo

Pracujem ako administratívny pracovník v Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. a okrem bežnej náplne práce (emaily, telefonáty, reporty, podpora obchodu…) organizujem aj porady, teambuildingy a večierky v rámci Krajského riaditeľstva Trenčín.

Vždy to začne pomerne jednoduchou vetou Krajskej riaditeľky v zmysle, že potrebujeme priestory na poradu/večierok/teambuilding na nejaký dátum a zúčastnia sa tí a tí.
Následne zvyšok ostáva v mojej kompetencii, čiže od zabezpečenia priestorov, dohodnutia potrebných náležitostí k priebehu celého stretnutia. Následne po ukončení vybaviť fakturáciu a zaslať Krajskej riaditeľke na úhradu.

Na prvý pohľad to môže znieť jednoducho, no už len zabezpečenie priestorov je celkom oriešok, nakoľko je potrebné zistiť si pre porovnanie viaceré cenové ponuky, zvážiť, čo je a nie je postačujúce.
Následne po výbere konkrétneho miesta začína komunikácia ohľadom detailov stretnutia, čiže catering, zabezpečenie potrebnej techniky, pri viac dňových akciách rezervácia ubytovania a podobne.
Samozrejme, popritom zabezpečenie aj bežnej náplne práce.

Nakoľko sa tomuto venujem už 5 rokov a naučila som sa „vychytať“ určité muchy a zároveň som spoznala množstvo naozaj kvalitných a profesionálnych ľudí v oblasti cateringu, rozhodla som sa, že rozbehnem vlastnú eventovú agentúru, ktorá sa zameria práve na eventy pre túto oblasť.

Držte mi teda palce, aby sa môj sen sta raz realitou 🙂

Ak sa chcete dozvedieť viac o Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s., kliknite na tento odkaz.